One Tree Hill - Croatian Fan Forum
Samo registrirani (i ulogirani) članovi mogu vidjeti cijeli forum.

Registracija
» Za registraciju je potrebno slagati se sa uvjetima korištenja i pravilima foruma.
» Unesi svoje osnovne podatke i datum rođenja.
» Potvrdi svoju lozinku (zaporku).
» Na unesenu e-mail adresu će ti stići aktivacijski link preko kojeg aktiviraš svoj račun.

Login
» Unesi korisničko ime
» Unesi lozinku
» Ako se želiš svakim posjetom na forum automatski ulogirati stavi kvačicu u kutijicu
» Pritisni 'Login'

Join the forum, it's quick and easy

One Tree Hill - Croatian Fan Forum
Samo registrirani (i ulogirani) članovi mogu vidjeti cijeli forum.

Registracija
» Za registraciju je potrebno slagati se sa uvjetima korištenja i pravilima foruma.
» Unesi svoje osnovne podatke i datum rođenja.
» Potvrdi svoju lozinku (zaporku).
» Na unesenu e-mail adresu će ti stići aktivacijski link preko kojeg aktiviraš svoj račun.

Login
» Unesi korisničko ime
» Unesi lozinku
» Ako se želiš svakim posjetom na forum automatski ulogirati stavi kvačicu u kutijicu
» Pritisni 'Login'
One Tree Hill - Croatian Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13 » Small update (forumotion update 29.10)

Go down

13 » Small update (forumotion update 29.10) Empty 13 » Small update (forumotion update 29.10)

Postaj by tinchica 01.11.09 15:09

First of all. To što sam se ja čudila onoj crti kod signaturea nije čudno, jer se stvarno promijenila pošto je forumotion updateom 29.10. dao dozvolu da ju sami napravimo. Pa kad dođe redesign foruma, napravit ću neku custom, a zasada je ovako kako sam stavila.

Pravilo
tinchica je napisao/la:3. Širina slike ne smije biti šira od 640 pixela (+/- 4). Ako je veća: resize u nekom programu ili postajte link do slike ako je toliko važno da bude velika.
će od sada biti atomatski izvršavano, jer je gore navedenim updateom napravljena opcija pomoću koje admini mogo odrediti kolika će biti najveća širina (i visina) slike, tako da se veće slike automatski resize-aju (s mogućnošću pogleda na veću sliku).

I uskoro ću počet s nekim redesignom. Trenutno skupljam ideje (kad mi ih vi nedate xD)

Marthina loove
13 » Small update (forumotion update 29.10) 5laud2
tinchica
tinchica
Alfa i Omega
Alfa i Omega

Female Pisces
Broj postova : 7385
Age : 30
Lokacija : MIOC, Zagreb
Najdraži lik : B.Davis
Registration date : 21.05.2008

http://tina356.blog.hr

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.